Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Diapason/Kawai 126 cm wysokości

  • Marka: Diapason/Kawai
  • Rok Produkcji: 1996
  • Ilość pedałów: 3 (moderator)
  • Długość:
  • Wysokość: 126 cm
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: Używany, stan bardzo dobry
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: 8 600,00 pln

Diapason, to mniej popularny ze znaków towarowych stosowanych przez firmę K.Kawai do oznaczania swoich produktów. Stosowanie takich marek, jak Emperor, Kaiser, Schwester, Schweizerstein, Gershwin, Eterna było bardzo popularne i często stosowane przez wiodących japońskich producentów: Yamaha i Kawai.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych pochodzących z laboratorium i fabryki firmy Kawai w Hamamatsu, otrzymujemy doskonałe pianino Kawai bez obciążenia ceną wynikającą z rozpoznawalności znanej marki.

Proponowane w naszym sklepie pianino swoimi gabarytami, cechami wykonania mechanizmów i klawiatury w niczym nie różni się od popularnej serii pianin Kawai BL-31. Instrument wyróżnia bardzo szlachetnie wykonana klasyczna obudowa z konsolą podpierającą stół klawiaturowy. Górny panel jest łagodnie fazowany przy bocznych krawędziach. 

Pianino zostało wyprodukowane ok. roku 1975 i zaliczane jest do instrumentów bardzo młodych, nie wymagało żadnych nakładów i prac renowacyjnych. W związku z aktualną polityką firmy Kawai nastawionej na sprzedaż nowych instrumentów, nie jest już możliwe dokładne ustalenie daty produkcji pomimo naszych usilnych starań. W naszej pracowni oryginalna fabryczna obudowy została poddana jedynie czyszczeniu i polerowaniu dla uzyskania głębi połysku czarnego lakieru. Mechanizm nie wymagał żadnych napraw lub remontu; został jedynie poddany standardowemu przygotowaniu i wyregulowaniu przez stroiciela-korektora Piano Expert.

Za jakość zastosowanych materiałów i jakości wykonanych prac ręczymy udzielając kupującemu to pianino 5-letniej gwarancji na wszystkie elementy ruchome: mechanizm, klawiaturę i urządzenie pedałowe.

Pianino można obejrzeć w naszej Ekspozycji Instrumentów w Bielsku-Białej po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły