Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Transport pianin i fortepianów

Jak dostarczamy zakupione u nas instrumenty?

Wybrany przez Ciebie instrument jest ostatni raz przed zapakowaniem przejrzany i nastrojony. 

Naturalnie po zakupie pianina pojawia się pytanie: Jak taki mebel przewieźć do domu? Jeżeli sobie tego życzysz, możemy instrument do Ciebie zawieźć i wnieść. W przypadku kategorii Artystyczne i Profesjonalne, nie płacisz nic za transport na terenie Polski oraz Czech i Słowacji, a jedynie za noszenie po schodach lub dźwig (o ile występują tego typu przeszkody, cena według indywidualnego uzgodnienia).

Fortepiany z kategorii Artystyczne oraz pianina kategorii Profesjonalne będą dodatkowo strojone przez naszego regionalnego stroiciela w miejscu użytkowania, po upływie 2-4 tygodni od dostarczenia.  Na terenie całego kraju, bez względu na odległość, jaka dzieli naszą ekspozycję od Twojego instrumentu.

Aby gwarancja była ważna (2-5 lat na instrumenty używane zgodnie z opisem) należy wykonać co najmniej jedno strojenie przez stroiciela wskazanego lub zaakceptowanego przez nas.

Usługi transportowe

Przewóz i przenoszenie ciężkich, a zarazem delikatnych urządzeń, którymi są pianina i fortepiany jest zadaniem dosyć skomplikowanym. I nie chodzi tutaj o zaangażowaną siłę, lecz o technikę transportu. Oczywiście można pokusić się wsparciem "szwagra z zięciem", ale raczej wtedy liczyć się będzie trzeba z dodatkowymi kosztami związanymi z redukcją oszpecenia obudowy.

Nasze doświadczenie w transporcie instrumentów sięga początków działalności w 1997 roku. Cały czas się rozwijamy, gdyż fantazja naszych klientów w temacie ustawienia swoich instrumentów nas do tego motywuje. Oczywiście nie zawsze uda się przecisnąć pianino "przez Ucho Igielne", ale zawsze chętnie pomożemy...

Usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Nasze samochody i ekipy stacjonują w Bielsku-Białej, Kaliszu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. Bliższe szczegóły na temat transportu fortepianu lub pianina udzielamy za pośrednictwem formularza na stronie lub telefonicznie.