Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Pianino Yamaha U3 Silent

  • Marka: Yamaha
  • Rok Produkcji:
  • Ilość pedałów:
  • Długość:
  • Wysokość: 131 cm
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: Używany
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: na zamówienie

Profesjonalnej klasy pianino Yamaha  model U3 S Silent w wykończeniu czarny połysk. Technicznie i optycznie instrument w doskonałym stanie. Wspaniały, mocny dźwięk pianina akustycznego, dzięki któremu instrument jest nieraz określany przez pianistów jako "pionowy fortepian". Pianino nie jest wyposażone w moderator, zamiast tego do pianina można podpiąć słuchawki, komputer lub system audio, co daje ogromne możliwości muzykowi. Wspaniale zaprojektowany System Silent Yamaha umożliwia rezygnację z klawiatury sterującej MIDI w formie tzw. "parapetu", czyli taniego pianina cyfrowego, a pianista ma do dyspozycji prawdziwe pianino z autentycznie pracującym mechanizmem młoteczkowym.

To wyjątkowe pianino jest także wyposażone w bardzo rzadki system prolongator sostenuto, dotychczas spotykany jedynie w fortepianach nowoczesnych klasy profesjonalnej, a zapoczątkowany w fortepianach klasy mistrzowskiej produkowanych przez Steinway & Sons w USA i Hamburgu.

 Pianino wyposażone w mechanizm łagodnego opadania nakrywy klawiaturowej "slow fall".

Made in Japan.

Pianina profesjonalnej serii U od lat wyznaczają trendy w muzyce fortepianowej. Każdy student i uczeń klasy fortepianu marzy o takim instrumencie. Wykonane z zastosowaniem najwyższej klasy japońskich materiałów cechują się wyjątkową żywotnością. Zadbane instrumenty klasy U cechuje także bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Nowe pianina japońskie Yamaha U3 możesz kupić w sklepach muzycznych już od 44 tys. zł. Natomiast ten model oferowany jest w sklepach muzycznych Unii Europejskiej od ok. 13 tys. euro. Najtańsze, szkolne seryjnie produkowane pianino Yamaha b1 z systemem Silent SG, to wydatek ok. 21 tys. zł.

Przykładowy egzemplarz został wyprodukowany w Japonii w roku 2008 i w naszej branży mieści się w kategorii instrumentów bardzo młodych. Od instrumentu fabrycznie nowego odróżnia go jedynie okres gwarancji obejmujący elektroniczną część hybrydową - 6 miesięcy zamiast 24 miesięcy.

Pozostałe elementy mechaniczne, jak: mechanizm, klawiatura, urządzenie pedałowe, sostenuto, oraz mechanizm przełączania systemu silent są objęte standardową gwarancją Piano Expert na okres 5-ciu lat.

W naszej pracowni instrument został poddany jedynie strojeniu, wyrównaniu klawiatury, weryfikacji mechanizmu młoteczkowego, tłumikowego sostenuto oraz ustawienia i kalibracji systemu silent.
Pianino można obejrzeć w naszej Ekspozycji Instrumentów w Bielsku-Białej po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły