Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Dostawa zakupionych artykułów

Pianina i fortepiany zakupione z naszym pośrednictwem dostarczamy do klientów naszym specjalnie przystosowanym samochodem. Koszt transportu szacujemy każdorazowo indywidualnie w zależności od wielkości instrumentu i stopnia skomplikowania wnoszenia do mieszkania. Zryczałtowany koszt dostawy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego wynosi 250 zł z wniesieniem na niski parter (max. 4 stopnie). Pianina w cenie powyżej 17 000 zł oraz fortepiany w cenie pow. 30 000 zł dostarczamy nieodpłatnie na terenie całej Polski bez uwzględnienia wnoszenia po schodach. Oczywiście na własne życzenie można samemu zabrać instrument własnym samochodem.

Ławy i taborety oraz lampy wysyłamy  przesyłką kurierską GLS. Zwykle cena oscyluje w okolicach 25-35 zł.

Akcesoria i świeczniki zapakowane bezpiecznie w folię bąbelkową wysyłamy poprzez Pocztę Polską. Koszt przesyłki na terenie RP zależy  od ciężaru i rodzaju przesyłki i zwykle mieści się w przedziale 19-25 zł.

 Podane informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w świetle przepisów prawa. Każdorazowa wycena dostawy odbywa się w procesie realizowania zamówienia.