Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

O nas

 

Targi Musik Messe 2011. Stoisko Pianoexpert.eu S.C.
- Targi Musik Messe 2011. Stoisko Pianoexpert.eu S.C.

W branży fortepianowej działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Stabilny rozwój przedsiębiorstwa umożliwia obsługę klientów indywidualnych i instytucje: pianistów, uczniów, szkoły i uczelnie na większości terytorium Polski, a także na pozostałym terenie Unii Europejskiej. Założycielem firmy jest Tomasz Jachowicz - Bielsko-Biała, absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu oraz Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, pasjonuje się wszystkim, co dotyczy fortepianów i pianin już od 1987 roku.  Od 2003 roku mgr Tomasz Jachowicz ustanowiony został Biegłym Sądowym w Zakresie Instrumentów Muzycznych Klawiszowych przy Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej. Dotychczasowy właściciel firmy, której pełna nazwa brzmiała Pracownia Fortepianmistrzowska Piano-Jach.

W 2011 roku na największych branżowych Targach Musik Messe / Music Fair Frankfurt 2011 w ramach projektu Pianoexpert.eu przedstawiliśmy wspólnie z innymi firmami kilka wspaniałych instrumentów, co wpłynęło na rozszerzenie naszego pole działania na teren Unii Europejskiej.

Nie tylko dla doświadczonych...

Dział pianin profesjonalnych kierowany jest teoretycznie do muzyków, którzy biegle posługują się klawiaturą swojego instrumentu, ale szukają szerszego pola do rozwijania talentu. Takie możliwości dają instrumenty z tego działu. Oczywiście dla startujących w świat muzyki są to wspaniałe pomoce naukowe, które będą przez wiele lat inspiracją  i zachętą do zgłębiania tajników ukrytych w nutach i ...własnej wyobraźni.

-

Jak wybrać pianino dla dziecka

Jeżeli nie masz jeszcze w domu wymarzonego instrumentu, zapraszamy do działu sprzedaży on-line. Oferujemy stale rozwijającą się kolekcję zawierającą tanie pianina dedykowane początkującym pianistom. Każde pianino poddane zostało nastrojeniu i regulacji przez stroiciela. Jeżeli było to konieczne, renowacji podlegała obudowa, a także inne elementy wnętrza instrumentu. Cena pianina oraz jego kolor są niejednokrotnie podstawowym kryterium doboru instrumentu do domu. Są to czynniki ważne, ale nie jedyne.

-

Mam stary instrument (fortepian albo pianino)

Stoi w domu od zawsze, czy też odziedziczone, jest zawsze świadkiem minionej epoki. Instrumentów zabytkowych ubywa z każdym tygodniem i już wkrótce będą rzadkością... Fortepiany ze złotego okresu są dowodami na postęp cywilizacyjny i kulturowy Europy i z kolei w dobie jednorazowych zabawek zasługują na naprawę. Tak jak każde urządzenie mechaniczne oraz mebel wymagają przeprowadzenia remontu, naprawy lub konserwacji.

  • Czy naprawa pianina jest jeszcze możliwa?
  • Jaki jest koszt renowacji?
  • Czy warto takie coś naprawiać?
  • Co koniecznie trzeba poprawić, a co może jeszcze chwilę poczekać (np. 5 lat)
  • Pomożemy, doradzimy... Zapraszamy do kontaktu

plik MP4
plik MP3
plik MOV