Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Fortepian Samick SG-155

  • Marka: Samick, model SG-155
  • Rok Produkcji: ok. 1995
  • Ilość pedałów: 3 sostenuto
  • Długość: 155 cm
  • Wysokość:
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: używany
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: SPRZEDANE

Pochodzący z Korei Południowej producent instrumentów: pianin, fortepianów i gitar istnieje już od początkulat sześćdziesiątych. Sukcesywnie podbija rynki europejskie i amerykańskie, a w Polsce znany jest od lat 90-tych i coraz częściej pianina i fortepiany Samick pojawiają się w naszych szkołach muzycznych. Najbliższa naszej lokalizacji szkoła wyposażona w nowy fortepian Samick znajduje się w Oświęcimiu.

Koreańska fabryka Samick kilka lat temu stała się właścicielem legendarnej fabryki Ed. Seiler w Kitzingen/Bawaria, co moim zdaniem świadczy o niezwykłym potencjale dalekowschodniego wytwórcy pianin i fortepianów.

Cechy charakterystyczne instrumentów Samick, to zachowanie najwyższych standardów wykonania wzorowane na najlepszych produkcjach japońskich przy zachowaniu bardzo umiarkowanych cen. Niska cena i porządna jakość zastosowanych materiałów powoduje, że pianina Samick śmiało mogą być zalecane do używania przez uczniów szkół muzycznych. 

Prezentowane pianino w naszej firmie podlegało czyszczeniu zewnętrznej powierzchni, dokładnej regulacji parametrów mechanizmu i klawiatury oraz strojeniu i intonacji. Pragniemy, aby ten instrument był alternatywą dla osób poszukujących japońskiego pianina w tej klasie cenowej.

5 lat  gwarancji na wszystkie elementy ruchome: mechanizm, klawiaturę, urządzenie pedałowe.

Obudowa tego fortepianu wykonana z naturalnej okleiny dębowej zachowana jest w stanie oryginalnym - nie była poddawana renowacji. Możliwe występowanie pojedyńczych estetycznych niedoskonałości.

Made in South Korea 

Fortepian ten można wypróbować i obejrzeć w naszej Ekspozycji Instrumentów po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu Państwa wizyty.

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły