Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Kawai RX-2

  • Marka: Kaway
  • Rok Produkcji: 2002
  • Ilość pedałów: 3
  • Długość: 173 cm
  • Wysokość:
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: Używany w idelnym stanie
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: SPRZEDANE
Fortepiany Kawai coraz częściej są użytkowane w szkołach muzycznych. W ostatnim czasie coraz popularniejsze są mistrzowskie instrumenty tego producenta serii Shigeru Kawai wykorzystywane w trakcie przesłuchań Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego.

Oferujemy fortepian Kawai najpopularniejszej serii RX tym razem w wersji Limited Edition. W instrumencie zastosowano świerkową płytę rezonansową włoskiego producenta Ciresa. Tartak ten umiejscowiony w Val di Fiemme specjalizuje się w pozyskiwaniu drewna rezonansowego do budowy najwyższej klasy instrumentów lutniczych, a także zaopatruje takich producentów fortepianów, jak C. Bechstein, Blüthner, Förster, Fazioli, Sauter. Każda płyta rezonansowa według producenta jest numerowana i indywidualnie certyfikowana.

Fortepian został wyprodukowany w Japonii w 2002 roku i tamże był użytkowany i serwisowany, co jest udokumentowane odpowiednią książeczką serwisową (w jęz. japońskim). Ostatni wpis pochodzi z roku 2009 i przypuszczalnie od tego roku fortepian nie był wykorzystywany w celach muzycznych.

Nakrywa klawiaturowa wyposażona jest w system łagodnego opadania, by uchronić palce pianisty przed przypadkowym zamknięciem.

W naszej pracowni konserwacji i renowacji fortepianów i pianin instrument ten został poddany jedynie czyszczeniu i podstawowej regulacji, gdyż fortepian nie nosi śladów intensywnego muzykowania. Obudowa czarna na wysoki połysk także zachowała się w idealnym stanie fabrycznym i nie wymagała żadnych zabiegów.

Gwarancja na bezawaryjne funkcjonowanie wszystkich ruchomych elementów pianina: mechanizmu, klawiatury i urządzenia pedałowego udzielona jest na 5 lat.

Fortepian dostarczamy w komplecie z ławą fortepianową pikowaną w kolorze obudowy instrumentu.

Powiązane

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły