Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Pianino Yamaha UX5 Sostenuto Pedal

  • Marka: Yamaha
  • Rok Produkcji: 1988
  • Ilość pedałów: 3-sostenuto, moderator ręczny
  • Długość:
  • Wysokość: 131 cm
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: Używany
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: W przygotowaniu

Profesjonalnej klasy pianino Yamaha  model U5 w wykończeniu czarny połysk. Technicznie i optycznie instrument w doskonałym stanie. Wspaniały, mocny dźwięk pianina akustycznego, dzięki któremu instrument jest nieraz określany przez pianistów jako "pionowy fortepian". Pianino jest wyposażone w moderator, który jest uruchamiany za pomocą dźwigni ręcznej.

To wyjątkowe pianino jest wyposażone w bardzo rzadki system prolongator sostenuto, dotychczas spotykany jedynie w fortepianach nowoczesnych klasy profesjonalnej, a zapoczątkowany w fortepianach klasy mistrzowskiej produkowanych przez Steinway & Sons w USA i Hamburgu.

Made in Japan.


Pianina profesjonalnej serii U od lat wyznaczają trendy w muzyce fortepianowej. Każdy student i uczeń klasy fortepianu marzy o takim instrumencie. Wykonane z zastosowaniem najwyższej klasy japońskich materiałów cechują się wyjątkową żywotnością. Zadbane instrumenty klasy U cechuje także bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Nowe pianina japońskie Yamaha U3 możesz kupić w sklepach muzycznych już od 54 tys. zł. Natomiast ten model oferowany jest w sklepach muzycznych Unii Europejskiej od ok. 15 tys. euro. 

Wszystkie elementy mechaniczne, jak: mechanizm, klawiatura, urządzenie pedałowe, sostenuto są objęte standardową gwarancją Piano Expert na okres 5-ciu lat.

Posłuchaj brzmienia tego wyjątkowego pianina w aranżacji KubaPIANO: 


W naszej pracowni instrument został poddany jedynie strojeniu, wyrównaniu klawiatury, weryfikacji mechanizmu młoteczkowego, tłumikowego sostenuto.
Pianino można obejrzeć w naszej Ekspozycji Instrumentów w Bielsku-Białej po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły